- מציג ציטוטים 120 - 130 מתוך 836 בקטגוריית שטות והומור
» סדר רשימה לפי:
"
יהיה קשה לתאר את יחסה כלפי יתר הבריאה, אבל אפשר להתחיל במילים "רשעות צמאת דם" ולהמשיך משם.
{ מתוך הספר "מעשי קסמים" }
9.8
 
"
יודעים מה יהיה כיף? להכנס לחנות עתיקות ולשאול "מה חדש?"
8.8
 
"
אני לא פעיל זכויות בעלי חיים. לא נוח לי עם דברים מוחלטים, ואני יודע שבכל פעם שמשהו אוכל, משהו אחר מת. אני מכיר בכך שכדור הארץ הוא רק קצת יותר מבופה מסתובב עם מזג אוויר, אז הרעיון של אכילת חיות הוא בסדר גמור מבחינתי. אבל האם באמת צריך לעשות דברים מהחלקים שאנחנו לא אוכלים? אנחנו המין היחיד שעושה את זה. אף פעם לא תראו נמייה עם מגפי עור נחש, או אריה עם כובע גנו. ופעם בכמה זמן אתם נתקלים בפלנקטון שמסתובב עם מזוודת פיטופלנקטון?
8.7
 
"
היום יום ראשון, וזה היום החופשי של אלוהים. זה מה שכתוב בתנ"ך - הוא עבד שישה ימים, ואז לקח את ראשון כיום חופש. זה יום החופש היחיד שלו, וזה היום שבו כולנו נדחסים לתוך הכנסייה כדי לבקש ממנו בקשות. הוא בטח אומר: "זה היום החופשי שלי, בן אדם!"
8.9
 
"
אתמול בלילה, במיטה, החברה שלי אמרה לי "אתה סוטה". אמרתי, "זאת מילה גדולה בשביל ילדה בת תשע."
9
 
"
אני תמיד מחזיק מצית בכיס האחורי. אני לא מעשן, אני פשוט ממש אוהב שירים מסוימים.
8.8
 
"
הלכתי בפארק ובחור נופף אליי. הוא אמר: "אני מצטער, חשבתי שאתה מישהו אחר". אמרתי: "צדקת".
9.1
 
"
המאפיה פונה אל האינטלקט שבך. באמת! הבני-זונות האלה אומרים "אתה אדם אינטליגנטי, נכון? ואתה מבין שקשה - מאוד - ללכת בלי ברכיים."
9.3
 
"
אנשים שחורים תמיד אומרים: "הייתי אומר לנאצים האלה -". תקשיב לי, לא היית אומר לנאצים האלה כלום. המזדיינים האלה לא שיחקו משחקים. אתה היית מנסה להגיד: "היי, חתיכת מזדיין, מר נאצי!", והוא היה עונה לך: "ווט איז זיס?", ואתה ישר היית אומר: "אה... אממ, כלום. רק... כלום. מת על המגפיים שלך, גבר."
8.8
 
"
אני לא שולחת כסף למקבצי נדבות מאפריקה. אני לא רוצה שהם יבזבזו את הכל על סמים. אבל אני נותנת דברים אחרים. הנה, הקיץ שלחתי לאיזה כפר 15 סוודרים, וכל הכפר אסף כסף כדי לקנות בול לשלוח לי מכתב תודה. הם כתבו לי שכל אחד בכפר קיבל סוודר ושהם היו ממש טעימים.
9.1