תנאי שימוש באתר

כל המידע המוצג באתר פורסם מנקודת הנחה שהוא אמין. למרות זאת, יוצרי האתר אינם מבטיחים אמינות או דיוק של פריט מידע זה או אחר.

יוצרי האתר אינם לוקחים כל אחריות על מידע שנוסף על ידי גורם פרטי ועם זאת שומרים לעצמם את הזכות למנוע הצגת מידע רגיש או בלתי ראוי מבלי להיוועץ בגורם הפרטי.

השימוש באתר "בין המרכאות" יעשה אך ורק בציות מלא לתנאי השימוש של האתר. אנא בחן היטב את המסמך הזה לפני השימוש באתר. חל איסור להשתמש באתר במידה ואינך מסכים או מתנגד לתנאי השימוש. הסכם זה רשאי לעבור שינוי בכל עת - ושינוי זה יחול עם פרסומו.

1. זכויות האתר, רשיונות ורעיונות. כל תוכן האתר שנכתב בלעדית עבורו הוא רכוש האתר וחל איסור על ההעתקה, פרסום או שימוש מסחרי בו. (האתר אינו רואה בציטוטים שבו רכושו, אם כי ציטוטי הגולשים שנתרמו בלעדית לאתר אינם ניתנים להעתקה ללא רשותו של המפרסם). המשתמש הפרטי רשאי להדפיס ו/או להוריד תוכן בלעדי לשימוש פרטי בלבד. לשם שימוש בפריט תוכן בלעדי מהאתר יש לקבל אישור בכתב אך ורק מהנהלת "בין המרכאות". ביצירת כל סוג של תקשורת עם האתר (בין אם מדובר במידע, פידבק, שאלות, הערות, הצעות וכדומה) יוצר הקשר מסכים שתוכן התקשורת לא יהיה חסוי.

2. התנאים המצוינים להלן, כמו גם התנאים המצוינים לעיל מתייחסים לפורומים, צ'אטים, תגובות וכל אזור אינטקראקטיבי אחר באתר. השימוש באזורים אינטקראקטיבים אלה כרוך בשמירה והסכמה לתנאים הבאים. הנהלת "בין המרכאות" אינה מעורבת ישירות בצינזור או הגבלה של משתמשים באזורים אלה, אם כי האתר שומר לעצמו את הזכות לצנזר ולמחוק לפי הצורך. כדי לשמור על אתר נקי ובטוח חשוב לשמור על חוקי היסוד הבאים:

  • חל איסור על פירסום הודעה בשם מישהו אחר.
  • חל איסור על פירסום הודעה לא חוקית, מאיימת, גסה, משמיצה, מגונה, פורנוגרפית או הודעה שתעבור על החוקה הישראלית. תפקיד "בין המרכאות" הוא לא להרתיע מהעלאת דיעה או עמדה - אם כי ביטוי חריף מדי או גס מדי של דיעה זו עלול להוביל לתגובה הולמת.
  • חל איסור על פירסום הודעה שתחשוף מידע פרטי או אישי על כל אדם.
  • חל איסור על פירסום כל פריט מידע או תוכנה שכוללת בתוכה וירוס, תולעת או סוס טרויאני מכל סוג.
  • חל איסור על הטרדת גולשים אחרים באתר.
  • חל איסור על פירסום בקשות צדקה, עצומות, מכתבי שרשרת וכדומה (ללא אישור של הנהלת האתר).

3. קישורים לאתרים אחרים שאינם בחסות או בהנהלת "בין המרכאות". הקישורים לאתרים חיצוניים אינם על אחריות מנהלי האתר. מנהלי האתר אינם אחראים לתוכנם של אתרים אלו. עם זאת, חל איסור לפרסם קישורים בעלי תוכן לא חוקי, מאיים, גס, משמיץ, מגונה או פורנוגרפי.

4. הנהלת "בין המרכאות" שומרת על זכותו הפרטית של המשתמש. השימוש במספר ה-IP של המשתמש נעשה (אם בכלל) אך ורק לצורך סטטיסטיקה או רישום דמוגרפי. כמו כן, האתר עשוי לעשות שימוש בעוגיות למטרת סקרים, פורומים וכדומה. הטפסים באתר דורשים הכנסת דואר אלקטרוני ו/או שם. השימוש בכתובת הדואר שלכם ובשמכם (/כינויכם) נעשה אך ורק למטרת השבה למכתבכם. לא קיימת מציאות בה ישלח דואר זבל (SPAM) מהאתר אלכם. במידה וקיבלתם דואר זבל בשמנו, אנא פנו אלינו ואנו נפעל בהתאם.

5. בהוספת ציטוט פרטי לאתר (לקטגוריית "ציטוטי הגולשים") מסכים המצוטט ומודע לכך כי יעשה שימוש תוך-אתרי בציטוטו. זכויות הציטוט ישמרו לו, אך לאחר הוספת הציטוט יש ל"בין המרכאות" את הזכות לעשות עם הציטוט כרצונה, בכפוף לנתינת קרדיט מתאים ליוצר במקרים בהם הדבר אפשרי. חל איסור מוחלט על הוספת ציטוט לקטגוריית "ציטוטי הגולשים" מבלי לקבל את אישורו של היוצר המקורי. כמו כן, הנהלת "בין המרכאות" אינה אחראית על תוכן "ציטוטי הגולשים" ומידת חוקיותם (מבחינת זכויות יוצרים). האחריות עומדת כולה על מוסיף הציטוט.

על הנהלת האתר מוטלת הזכות להוסיף, לגרוע, לערוך או לשנות ציטוטים הנשלחים אל האתר. במידה ולא תצויין כתובת דואר אלקטרונית בטופס, זכות הוספת הציטוט תעבור להנהלת האתר. במידה ולא יסופק אימייל בציטוט של גולש, הציטוט לא יוכנס למאגר. תוכן הציטוטים הנשלחים והזכויות עליהם אינם מוטלים על האתר. אנחנו נעשה את מירב המאמצים כדי למנוע העתקת ציטוטים או הפרת זכויות אך בחלק מהמקרים אין זה תלוי בנו אלא בכנות השולח.

תודה רבה לעורך-הדין עוזיאל פרנק ולחיה מנחם על עזרתם בניסוח התקנון!