- מציג ציטוטים 1 - 15 מתוך 19 תוצאות עבור הערך רובין ויליאמס
» סדר רשימה לפי:
"
פחות או יותר בכל מקום באולימפיאדה האחרונה הייתה אבקה לבנה. זו הייתה בעיה גדולה. כלבי-החיפוש, שקיבלו הוראה למצוא אנתרקס, אמרו אחד לשני: "לא, תלך אתה, תלך אתה!" כלבים מסכנים... הם חיפשו אנתרקס וקוקאין. ואז בסוף היום בכלוב שלהם אתה שומע אותם אומרים "אני לא מצליח לטעום את התחת! אני לא יודע למה!"
8.8
 
"
קנדה היא כמו עליית הגג מעל מסיבה מגניבה באמת: "תנמיכו את הרעש, אה!"
9.2
 
"
כשאישה צריכה ללכת לגניקולוג, היא לא רוצה רופא עם תחביבים. היא לא רוצה גניקולוג שהוא גם קוסם. היא לא רוצה: "מה שלומנו היום? אה, יונה!"
9
 
"
אנשים אומרים לי שישו לא היה יהודי! בטח שהוא היה יהודי. בן שלושים, רווק, גר עם ההורים. בחייכם! עובד בעסק של אבא שלו, אמא שלו חשבה שהוא מתנה מאלוהים, הוא יהודי, וזהו. זו מסורת עתיקה.
9.1
 
"
ישו היה בן יחיד, תודה לאל! מי ירצה להיות ג'רי, האח של המשיח? זו עבודה קשה. "קדימה, ג'רי אנחנו יורדים לחוף." "כן, אמא! ישו ילך על המים, יאכיל את כולם, ירפא אותם ויאסוף עדה שלמה של מאמינים ואני אשב לי עם פריחה וחול בתחת." אני משער שבגיל 30 הוא היה מוצא את עצמו שיכור באיזה באר: "כן, אני ג'רי קרייסט! כן... יש כאלה שעושים את דבריי! בוא הנה, ספוט! ארצה! רואים?"
9.1
 
"
מאמר שפורסם לאחרונה בניו-יורק טיימס מצטט חוקרי קוראן שמתקנים את התרגום המקורי. התרגום המדויק הוא לא "71 בתולות שחורות שיער", אלא "71 צימוקים צלולים כבדולח". הבדל מזערי בפרשנות, באמת! זה כמו ש-"לא תרצח" זה בעצם "לא תלבש חצאית".
9.1
 
"
פעם אבטחה בשדות התעופה הייתה פשוטה יותר. "ביפ!" "בסדר, תעלה למטוס. מה זה? אקדח. אוקיי, תעלה למטוס!" יכולת לשאת סכין של 10 סנטימטר על המטוס. עכשיו אי-אפשר לקחת אפילו קוצץ-ציפורניים. מה בדיוק הבעיה? מה הם מפחדים שנעשה? "קדימה! המטוס שלי עכשיו, או שהכלבה הזאת מאבדת ציפורן! יש לי פצירה! אני יכול להיות מעצבן!"
9.2
 
"
גם כשכולנו נמות ונחלוף מן העולם, קית' [ריצ'ארדס] עדיין יהיה שם עם חמישה מקקים. הוא יגיד משהו כמו "עישנתי את הדוד שלכם, ידעתם את זה? מטורף לא?"
7
 
"
עכשיו יש סדרות טלוויזיה כמו "התא", "הכיסא", "אפקט הפחד". אנשים בטקסס אומרים: "יש לנו את הסדרות האלו, אנחנו פשוט לא מסריטים אותן."
8.6
 
"
ידידי לאנס ארמסטרונג מתחרה כרגע בטור דה פראנס, וכל שנה הצרפתים אומרים "הוא משתמש בחומרים כימיים". זה כימותרפיה, מוצצי צפרדעים שכמותכם! "אוקיי, אז יש לו אשך אחד, הוא אווירודינמי!" אנשים, תחתכו את הביצים! אתם תהיו מהירים יותר, קדימה, עשו זאת! אל תפחדו!
9.7
 
"
יש לי תכנית מעניינת לירושלים, זה נקרא חלוקת זמן. כמו מיאמי, בואו ננסה את זה: היהודים יקבלו את חנוכה ופסח, הנוצרים יקבלו את חג-המולד ואת חג-הפסחא, והמוסלמים יקבלו את הרמאדאן והחג השני, "קא-בום".
9.4
 
"
שדיים מלאכותיים הם כמו נאצים. הם לא צוחקים, הם לא רוקדים. ראיתי אישה הולכת, והשדיים נשארו במקום!
7.2
 
"
הייתי בממפיס, בגרייסלנד [הבית של אלוויס]. לא ידעתי שלריי צ'ארלס היה רשיון לעסוק בעיצוב פנים! יש שם צבעים שמעולם לא ראו אור יום.
9.1
 
"
אני חושב שהאדם המציא את המריחואנה כדי להוכיח שדארווין טעה.
9.1
 
"
כשאתה מגדל ילד יש לך חלום שבו הילד שלך אומר 'אני רוצה להודות לחברי האקדמיה על פרס הנובל הזה', ואז יש לך עוד חלום שהוא אומר 'אז, אתה רוצה צ'יפס עם זה?'
9.5