- מציג ציטוטים 1 - 15 מתוך 21 תוצאות עבור הערך כריס רוק
» סדר רשימה לפי:
"
אם אף פעם לא שקלת רצח, לא היית מאוהבת. אם לא חשבת ברצינות על להרוג איזה ממזר, לא היית מאוהבת. אם לא החזקת ביד פחית של רעל עכברים, ובהית בה במשך ארבעים וחמש דקות בלי למצמץ פעם אחת, לא היית מאוהבת. אם לא קנית את חפירה, שק ושטיח לגלגל בו את הבחור, לא היית מאוהבת. אם לא תרגלת את האליבי שלך מול המראה, לא היית מאוהבת. והדבר היחיד שעצר אותך מלרצוח את הבן-זונה היה פרק של "CSI - זירת הפשע": "יא-אללה, החבר'ה האלה יסודיים. אני צריכה להשלים איתו. הם בטוח יעלו עליי."
9
 
"
כל העולם נדפק... "זיגפריד ורוי", מופע קסמים בלאס וגאס שבו הנמר נשך את הקוסמים. כולם כתבו בעיתונים למחרת: "הנמר אשם, הוא התנהג כמו משוגע." הנמר לא התנהג כמו משוגע - הנמר התנהג כנמר!
8.4
 
"
שוב ג'ון מקיין [המועמד לנשיאות ארה"ב] והסיפור הישן שלו... הממזר הזה מספר את אותו סיפור במשך ארבעים שנים מזוינות. הוא גיבור מלחמה שנלכד. יש הרבה חבר'ה בכלא שנלכדו. אני לא רוצה להצביע למישהו שנלכד, אני רוצה להצביע לבן-זונה שהצליח להימלט!
7.6
 
"
[על ג'ון מקיין:] הממזר זקן מדי. בגיל הזה, זה לא משנה מה הסיבה למוות שלך - בכל מקרה זה יהיה בנסיבות טבעיות. גם אם תדרס ע"י משאית, זה יהיה מוות טבעי. אם היית צעיר היית עף מהדרך!
7.2
 
"
ג'ון מקיין, איך תחליט החלטות בנוגע לעתיד כשאתה לא תהיה בחיים?
6.6
 
"
"ברק אובאמה" בנאדם, אדם שחור עם שם שחור. אני יודע שזה לא שחור כאן, אבל בארה"ב זה השם הכי שחור שאפשר לקבל! זה נמצא ממש ליד "טקימביי מטמבו". אם השם שלו היה "בוב ג'ונס" היה לוקח שבועיים או שלושה שבועות כדי להבין שהוא אדם שחור, אבל ברגע שאתה שומע "ברק אובאמה" אתה מצפה לראות כושי עם חנית עומד מעל אריה מת. אתה מצפה לראות את נגן הבס מלהקת "הקומודורס" יוצא החוצה. אני לא מדבר על ליונל ריצ'י, אני מדבר על הכושי המשוגע שמאחוריו.
8.4
 
"
הפעם היחידה שלאנשים לבנים מותר לומר "כושי": אם זה ערב חג המולד, בין השעות 4:49-4:30 לפנות בוקר. אם צבע עורך לבן ואתה בדרכך לחנות טויס-אר-אס כדי לקנות לבנך את צעצוע הרובטריקים האחרון, וממש לפני שאתה נכנס לחנות איזה בחור שחור רץ לידך, מפוצץ לך לבנה לראש, מפיל אותך על הקרקע ודורך לך על הפנים, "קח את זה בן-זונה!", רוקד על הפנים שלך ריקודי מחול, גונב את הארנק שלך, משתין עליך ובורח... אם אתה לבן באותו הרגע מותר לך לומר: "שמישהו יעצור את הכושי הזה!"
9.4
 
"
פיקוח על נשק? אני חושב שצריך להיות פיקוח על כדורים. לו כל כדור היה עולה 5,000 דולר, לא היו נהרגים בשוגג עוברי אורח.
9.6
 
"
כשמישהו משלם לך שכר מינימום הוא בעצם מנסה להגיד לך: "הייתי משלם לך פחות, אבל זה נגד החוק."
9.7
 
"
אני לא מבין איך סמים הם בלתי-חוקיים בארה"ב, אבל כספומטים פתוחים 24 שעות ביממה. אף אחד לא מוציא כסף בארבע לפנות בוקר בשביל מטרה חיובית.
9.7
 
"
נישואים הם דבר כה קשה. נלסון מנדלה התגרש. נלסון מנדלה בילה 27 שנים בכלא דרום אפריקאי. הוכה ועונה במשך 27 שנים, ועשה זאת ללא שום בעיה. ביצע עבודת פרך ב-45 מעלות חום במשך 27 שנים, בלי שום בעיה. יצא מהכלא אחרי 27 שנות עינויים, בילה ששה חודשים עם אשתו, ואמר: "אני לא יכול לסבול את החרא הזה יותר!"
9.4
 
"
תפסת פעם את אישתך מתבוננת בך, אך לא אומרת כלום? בדמיונה היא אומרת לעצמה: "איך הגעתי להיות עם הממזר המכוער הזה? אלוהים, הממזר הזה מכוער, וטיפש... היה לי איש טוב ופיקששתי... לעזאזל, אלוהים, הרוג את הגבר שלי, הרוג אותו בבקשה... הרוג אותו כל עוד אני נראית טוב מספיק כדי לתפוס משהו חדש... בבקשה, הרוג את הממזר הזה עכשיו... הכה בו, הכה בו, אם אתה שם אלוהים, הכה בממזר הזה למוות!"
7.4
 
"
אינך יכול לגרום לאישה אושר. זה בלתי אפשרי. לא פגשתי אישה מאושרת מימי. נשים תמיד מתלוננות על משהו. נשים אוהבות להתלונן. נשים שומרות דברים על מנת להתלונן עליהם. "הוא לא יודע שאני יודעת, אבל אני אשמור את זה כדי להתלונן בחודש הבא."
8.6
 
"
אנשים אומרים שאיננו יכולים לאפשר נישואים חד-מיניים, כי נישואים זה מוסד קדוש. זה מתרחש בכנסייה. זה קדוש... לא נכון! נישואים אינם קדושים! לא באמריקה. לא במדינה הצופה בתוכניות כמו "מי רוצה להתחתן עם מליונר" ו-"הרווק", ו-"הרווקה", ו-"מי רוצה להתחתן עם גמד". לגייז ישנה הזכות להיות אומללים כמו כל אחד אחר. מייקל ג'קסון התחתן. אז עד כמה קדוש המוסד הזה יכול להיות?
9.3
 
"
הממשלה לא רוצה שתשתמשו בסמים שלכם. הם רוצים שתשתמשו בסמים שלהם. ובגלל זה כל לילה, אתם צופים בטלויזיה בתשדיר פרסומת לתרופות שמנסה לגרום לכם התמכרות לאיזה זבל חוקי, והם ממשיכים להקריא סימפטומים, עד שהם מגיעים למשהו שאתם סובלים ממנו. "אתה עצוב? אתה בודד? אתה סובל מהזעת יתר ברגליים? חם לך? קר לך? ממה אתה סובל? אתה רוצה את הגלולה הזו?"
8.4