- מציג ציטוטים 1 - 10 מתוך 10 תוצאות עבור הערך ג'רי סיינפלד
» סדר רשימה לפי:
"
אנחנו אוהבים נשים, אנחנו רוצים נשים. אבל זה כל מה שאנחנו יודעים. בגלל זה אנחנו צופרים מהמכוניות שלנו, צועקים מאתרי בנייה. אלה הרעיונות הכי טובים שגיבשנו עד כה. לצפור ממכונית... זה מדהים אותי! זה חייב להיות תא המוח הפעיל האחרון בראש של הבחור שחושב על זה. היא פוסעת ברחוב, הוא במכונית. ביפ-ביפ, "נדמה לי שהבהרתי את עצמי..." מה היא אמורה לעשות בדיוק? לבעוט בעקבים ולהתחיל לרוץ אחרי המכונית? להיאחז בפגוש? המכונית עוצרת, והיא: "טוב שצפרת, לא היה לי מושג איך אתה מרגיש."
9.7
 
"
אני שונא את ה-"המשך יבוא" בטלוויזיה. זה איום ונורא כשחשים שה-"המשך יבוא" מגיע. אתם צופים בתוכנית, נכנסים אל תוך העלילה, וחמש דקות לסיום מבינים "הי, הם לא הולכים להצליח! טימי עדיין תקוע במערה! אין סיכוי שהם סוגרים את כל העניין בחמש דקות!" הרי הסיבה היחידה לצפות בתוכנית טלוויזיה היא כי יש לזה סוף. אם הייתי רוצה סיפור ארוך, משעמם וחסר מסקנה, הייתי מסתפק בחיים שלי.
{ מתוך הסדרה "סיינפלד" , מפי הדמות "ג'רי סיינפלד" (עונה 4, פרק 5) }
9.5
 
"
כל התוכניות בין גברים הם זמניים. אם לאחד הגברים תצוץ לפתע הזדמנות לחזר אחרי אישה, זה כאילו שניהם מעולם לא נפגשו. זה הקוד הגברי. ולא משנה כמה חשוב היה התכנון שלהם. אתם יודעים, רוב הפעמים כשמבטלים שיגור חללית זה כי אחד האסטרונאוטים פגש מישהי בדרך לכן השיגור. הם עוצרים את הספירה לאחור. הוא נשען על החללית ומדבר איתה, "אז, מה דעתך שניפגש לאיזה משקה כשאחזור?"
{ מתוך הסדרה "סיינפלד", מפי הדמות "ג'רי סיינפלד" (עונה 3, פרק 10) }
7.6
 
"
זה מדהים שבכל יום כמות החדשות בעולם מתאימה בדיוק לאורך העיתון.
10
 
"
יש מעט מאוד עצות במגזינים לגברים, מכיוון שגברים לא חושבים שקיים משהו שהם לא יודעים. נשים כן. נשים רוצות ללמוד. גברים, לעמת זאת, חושבים, "אני יודע מה לעשות, רק תראו לי מישהי ערומה".
9.3
 
"
הורי לא רצו לעבור לפלורידה, אבל הם הגיעו לגיל שישים, וזה החוק.
9.1
 
"
לפי מספר מחקרים, הפחד גדול ביותר של בני אדם הוא לנאום בפני קהל. מספר שתיים הוא, מוות. מוות נמצא במקום השני! כלומר, עבור האדם הממוצע, אם הוא חייב ללכת להלוויה, הוא יעדיף להיות בתוך ארון המתים, מאשר לשאת את ההספד.
{ מתוך הסדרה "סיינפלד" , מפי הדמות "ג'רי סיינפלד" (עונה 4, פרק 23) }
9.7
 
"
בחייו של סטנדאפיסט יש חמישה שלבים:
1. מי זה ג'רי סיינפלד?
2. תשיג לי את ג'רי סיינפלד.
3. תשיג לי מישהו שדומה לג'רי סיינפלד.
4. תשיג לי את ג'רי סיינפלד הבא.
5. מי זה ג'רי סיינפלד?
8.3
 
"
הבעיה של אמריקה היא טמטום. בסדר, אני לא אומר שצריך לחוקק דין מוות נגד הטמטום, אבל למה לא להוריד את מדבקות האזהרה מהכל ופשוט לתת לבעיה לפתור את עצמה?!
10
 
"
להביט במחשוף זה כמו להביט בשמש. לא בוהים בו. זה מסוכן מדי. אתה אמור להעיף מבט, לקבל מושג כללי, ומיד להסב את העיניים.
{ מתוך הסדרה "סיינפלד" , מפי הדמות "ג'רי סיינפלד" (עונה 4, פרק 16) }
10
 
1