- מציג ציטוטים 1 - 15 מתוך 19 תוצאות עבור הערך ג'יי לנו
» סדר רשימה לפי:
"
נקודה למחשבה: למה אף פעם לא רואים כותרת בעיתון "מגדת עתידות זכתה בלוטו"?
9.5
 
"
אם אלוהים לא מתכוון להשמיד את הוליווד, הוא חייב לסדום ועמורה חתיכת התנצלות.
9.7
 
"
מחקר בן שנתיים קובע שלמידה אורכת זמן כפול כשהטלוויזיה דלוקה. המחקר היה אמור לארוך רק שנה, אבל הטלוויזיה היתה דלוקה.
9.4
 
"
הנשיא ג'ורג' בוש אמר היום שעוקבים אחריו. הוא אמר שלכל מקום שהוא הולך, אנשים עוקבים אחריו. לבסוף, מישהו אמר לו: "אדוני, אלה אנשי השירות החשאי."
8.7
 
"
CNN גילו שהילארי קלינטון היא האישה הכי מוערכת באמריקה. נשים מעריכות אותה בגלל שהיא חזקה ומצליחה. גברים מעריכים אותה בגלל שהיא מרשה לבעלה לבגוד בה ולצאת מזה ללא פגע.
9.4
 
"
אני מרחם על אנשים שאהוביהם מתו ביום האהבה. כמה פרחים עולים ביום הזה...
8.4
 
"
פסיכולוג קנדי מוכר קלטת וידאו שמלמדת איך לבדוק את האיי-קיו של הכלב שלך. ככה זה עובד: אם אתה מבזבז 12.99$ על הקלטת, הכלב יותר חכם ממך.
9.9
 
"
עיתון רפואה מניו אינגלנד מדווח ש-9 מתוך 10 רופאים חושבים ש-1 מתוך 10 רופאים הוא אידיוט.
8.9
 
"
הנשיא בוש הופיע עם ארנלוד שוורצנגר בארוע תעמולתי גדול. רק בקליפורניה, יכולים מושל שמדבר גרמנית ונשיא שבקושי מדבר אנגלית לנסות להסביר את עצמם לקהל שמדבר בעיקר ספרדית.
9.1
 
"
לפי עיתון ה-"אל-איי טיימס", התובע הכללי, ג'ון אשקרופט, רוצה לנקוט "עמדה נוקשה יותר" בקשר לעונש מוות. מה זה יותר נוקשה בעונש המוות? אנחנו כבר הורגים את הבחור, איך אתה תהיה יותר נוקשה? מה, אתה תדגדג אותו קודם? תתן לו אבקה מגרדת? תשים נעץ על הכסא החשמלי?
9.5
 
"
חברה ממינאפוליס שיווקה אקדח בגודל של כרטיס אשראי שיכול להיכנס לארנק שלך. הממציא אומר שהוא המציא את זה כדי לתת לאנשים תחושה של ביטחון... נכון, מה גורם לך להרגיש יותר בטוח מאשר לשבת על אקדח? ובכן, איך זה מועיל בדיוק? מה הדבר הראשון שהגנב לוקח? את הארנק! ועכשיו יש לו גם את האקדח שלך!
9.2
 
"
רופא בן 46 מאנגליה התפטר מעבודתו מכיוון שלא הצליח להפסיק לשכב עם המטופלות שלו. והנה החלק המפחיד - הוא היה וטרינר!
9.4
 
"
לפי מחקר חדש, 90% מהאנשים אומרים שבת-זוגתם היא גם החבר הטוב ביותר שלהם. זה קצת מדאיג כשאתה מחשיב את הכלב כחבר הכי טוב של האדם.
9.7
 
"
במק'דונלדס הודיעו שהם מתכוונים לשחוט את החיות בצורה יותר הומנית. אתם יודעים, הם משמינים אותם ואחר-כך הורגים אותם. בדיוק כמו שהם עושים ללקוחות שלהם, לא?
9.5
 
"
כמה דמוקרטים בארה"ב אמרו ש-60 מיליארד הדולר שבוזבזו במלחמה בעיראק יכלו להביא תועלת גדולה יותר בבית. כששמע על כך, הסכים ג'ורג' וו. בוש, והודיע על תוכנית להפציץ את אוהיו.
9.1