- מציג ציטוטים 1 - 10 מתוך 10 תוצאות עבור הערך ג'ורג' קרלין
» סדר רשימה לפי:
"
שמתם לב שרוב הנשים שנגד הפלה, אלה נשים שלא היית רוצה לדפוק מלכתחילה? בחיי, יש כל כך הרבה איזון בטבע.
{ מתוך המופע "מקום עבור הדברים שלי" (1981) }
7.7
 
"
אם אנשים יעמדו במעגל למספיק זמן, הם בסופו של דבר יתחילו לרקוד.
{ מתוך הספר "Napalm and Silly Putty" }
9
 
"
אני מוכרח להגיד לכם את האמת, אנשים. כשמדובר בבולשיט - בולשיט ענק ברמת ליגת העל - אתם חייבים לכבד את אלופת כל הזמנים של הבטחות הכזב והטענות המוגזמות: הדת. זה סיפור הבולשיט הגדול ביותר שסופר אי פעם, בלי תחרות. תחשבו על זה: הדת הצליחה לשכנע אנשים שיש אדם בלתי נראה שחי בשמיים ומסתכל על כל מה שאתה עושה, כל דקה בכל יום. ולאדם הבלתי נראה הזה יש רשימה מיוחדת של עשרה דברים שהוא לא רוצה שתעשה. ואם אתה עושה משהו מעשרת הדברים האלה אז יש מקום מיוחד, מלא באש ועשן ועינויים וייסורים, שהוא ישלח אותך אליו כדי שתסבול ותבער ותיחנק ותצרח ותבכה לנצח נצחים עד סוף כל הזמן.

אבל הוא אוהב אותך.

הוא אוהב אותך. הוא אוהב אותך, והוא צריך כסף. הוא תמיד צריך כסף. הוא כל יכול, כל יודע וכל חכם - ואיכשהו, הוא פשוט לא מצליח להתנהל עם כסף. הכנסייה מקבלת מיליארדי דולרים, היא לא משלמת מיסים, והיא תמיד צריכה עוד קצת. עכשיו, מה אתם אומרים על זה בתור סיפור בולשיט טוב? הולי שיט.
{ מתוך המופע "כולכם חולים" (1999) }
9.2
 
"
אני לא פעיל זכויות בעלי חיים. לא נוח לי עם דברים מוחלטים, ואני יודע שבכל פעם שמשהו אוכל, משהו אחר מת. אני מכיר בכך שכדור הארץ הוא רק קצת יותר מבופה מסתובב עם מזג אוויר, אז הרעיון של אכילת חיות הוא בסדר גמור מבחינתי. אבל האם באמת צריך לעשות דברים מהחלקים שאנחנו לא אוכלים? אנחנו המין היחיד שעושה את זה. אף פעם לא תראו נמייה עם מגפי עור נחש, או אריה עם כובע גנו. ופעם בכמה זמן אתם נתקלים בפלנקטון שמסתובב עם מזוודת פיטופלנקטון?
8.8
 
"
היום יום ראשון, וזה היום החופשי של אלוהים. זה מה שכתוב בתנ"ך - הוא עבד שישה ימים, ואז לקח את ראשון כיום חופש. זה יום החופש היחיד שלו, וזה היום שבו כולנו נדחסים לתוך הכנסייה כדי לבקש ממנו בקשות. הוא בטח אומר: "זה היום החופשי שלי, בן אדם!"
8.9
 
"
אני אומר "חיה ותן לחיות". זה המוטו שלי. מי שלא יכול לחיות איתי - אני לוקח אותו החוצה ויורה בבן זונה. זו פילוסופיה מאוד פשוטה, אבל היא עובדת במשפחה שלי.
9.3
 
"
נשים אוהבות גברים שקטים, הן חושבות שהם מקשיבים.
9.8
 
"
תן לאדם דג והוא ישבע ליום, למד אותו לדוג והוא ישב בסירה וישתה בירה כל היום.
9
 
"
לא מזמן שמעתי על רוצח המוני שהרג 17 אנשים בשלושה ימים... אומרים שהוא היה מתבודד. ובכן, וודאי שהוא היה. מסתבר שהוא הרג את כל מי שהתקרב אליו!
7.8
 
"
אלו שרוקדים, נחשבים משוגעים בעיני מי שאינם יכולים לשמוע את המוזיקה.
9.3
 
1