- מציג ציטוטים 1 - 10 מתוך 25 בקטגוריית אינטרנט
» סדר רשימה לפי:
 
"
לא היה מחשב מרכזי ש"שלט" באינטרנט, ולא רשת אחת בה הפרוטוקולים האלה עבדו, ואפילו לא ארגון ש-"ניהל" את האינטרנט. האינטרנט לא היה "משהו" פיזי שהתקיים ב-"מקום" כלשהו, אלא "מרחב" שבו מידע יכול להתקיים.
7.7
 
"
החיים יהיו מאושרים יותר עבור המשתמש המקוון, משום שהאנשים איתם יהיה מסוגל לתקשר לעתים קרובות ייבחרו בגלל מטרות ותחומי-עניין משותפים, יותר מאשר בשל סמיכות של יד-המקרה.
{ מתוך הספר "המחשב כאמצעי תקשורת" }
8.3
 
"
אנו רוצים להדגיש משהו מעבר למסירה חד-צדדית: את החשיבות ההולכת וגדלה של הבנייה המשותפת, את האספקט המחזק הדדית של תקשורת - החלק שמעבר ל-"עכשיו שנינו יודעים עובדה שקודם לכן רק אחד מאיתנו ידע". כשמוחות משתפים פעולה, רעיונות חדשים נולדים. אנו רוצים לדבר על האספקט היצירתי של תקשורת.
{ מתוך הספר "המחשב כאמצעי תקשורת" }
9.2
 
"
נראה סביר לדמיין, בעוד עשר או חמש-עשרה שנה מעכשיו, "מרכז מחשבה" שייאגד את הפונקציות של ספריות בנות-ימינו, יחד עם שיפורים צפויים באכסון מידע והשבתו.
{ מתוך החיבור "סימביוזת אדם-מחשב" (1960) }
8.3
 
"
איך ייראו קהילות אינטראקטיביות מקוונות? ברוב התחומים הם יורכבו ממשתמשים מנותקים גאוגרפית, לעתים מקובצים בקבוצות קטנות ולעתים יחידים בלבד. הם יהיו קהילות המורכבות לא ממיקום משותף, אלא מעניין משותף.
{ מתוך הספר "המחשב כאמצעי תקשורת" }
8.9
 
"
גוגל אף פעם לא פרסמה את עצמה. הם כמו סוחרי-סמים; הם מוכרים את החומר, אבל חכמים מספיק כדי לא להשתמש בו בעצמם.
9.4
 
"
אם אתה סומך על גוגל יותר מאשר על הרופא שלך, אולי הגיע הזמן להחליף רופא.
{ מתוך הבלוג "לרדוף אחרי תחנות רוח" (ה-21 באוגוסט, 2006) }
8.5
 
"
התייחס אל הסיסמא שלך כמו אל מברשת שיניים: אל תתן לאף אחד להשתמש בה, ודאג להחליף אותה כל ששה חודשים.
9.8
 
"
בהתחלה חשבנו שהמחשב האישי הוא מחשבון. אז גילינו איך להפוך מספרים לאותיות בעזרת ASCII וחשבנו שהוא מכונת-כתיבה. אז גילינו את הגרפיקה, וחשבנו שמדובר בטלוויזיה. עם בוא האינטרנט, גילינו שמדובר בחוברת.
9.3