- מציג ציטוטים 40 - 50 מתוך 430 בקטגוריית כלכלה, עסקים ומשפט
» סדר רשימה לפי:
"
חזרי לישון עכשיו, וונג-מו. ואתה, האדון האן- העייפות שלך בולטת לעין. לא תועיל לנו אם תחלה. כפי שאנדרו אומר שוב ושוב- עלינו להמשיך לעשות כל מה שאנחנו יכולים בלי לפגוע ביכולתנו להמשיך לעשות זאת.
{ מתוך הספר "קסנוסייד", מפי הדמות 'ג'יין' }
6.4
 
"
אני אוהב את העבודה. היא מקסימה אותי; אני יכול לשבת במשך שעות ולהתבונן בה.
{ מתוך הספר "שלושה בסירה אחת" }
9.6
 
"
לא הלכתי ללמוד איך לנהל מסעדה בבית-ספר יוקרתי. כל האינסטינקטים והערכים שלי נוצרו מצפייה בסרטים משנות ה-30. איזו קבלת פנים קיבלו כל הגנגסטרים האלה כשהם נכנסו למסעדה? רציתי להתייחס אל כל אישה כאילו היא ז'אן ד'ארק ואל כל גבר כאילו הוא באגסי סיגל. לתת להם קבלת פנים כזאת - מישהו נכנס, אני מקבל אותם ישר ומוצא להם משהו לאכול. מהר, ולעניין.
7.2
 
"
קמצנות מגעילה אותי. אנחנו לא גובים כסף עבור תוספות. זה אולי לא נשמע כמו משהו מיוחד כיום, אבל כשהתחלנו את העסק אף אחד אחר לא אימץ את אותה גישה. אם מישהו רוצה קציצה או קערת מרק נוספת, אנחנו נותנים לו. והמנות שלנו גדולות - אני שונא מנות קטנות. הסוד של עסק המסעדנות הוא לגרום לאנשים להרגיש שהם מקבלים "עסקה" טובה, ושלא מנצלים אותם. תן לילדים משהו בחינם. המשפחה כולה תהיה אסירת תודה והם יחזרו שוב ושוב במשך כל חייהם.
9.2
 
"
מנהלים מתלוננים לעתים קרובות על מחסור באנשים מוכשרים ונוטים לפנות אל מועמדים חיצוניים כדי למלא תפקידים משמעותיים. איזו שטות. מעולם לא היה אדם בתוך ארגון שנראה מוכן לקידום. אני משתמש בחוק 50 האחוז. נסה למצוא מישהו בתוך החברה שלך, עם היסטוריה של הצלחות (בכל תחום שהוא) ועם רעב לתפקיד. אם נראה שהוא מתאים ב-50 אחוז למה שאתה מחפש, תן לו את התפקיד. בתוך ששה חודשים הוא ישלים את 50 האחוז הנותרים וכולם יצאו מרוצים.
{ מתוך הספר "הרם את המנגנון" }
9
 
"
יזמים שאפתנים מאמינים שסוד ההצלחה הוא לפתח מוצר חדשני ומסעיר. אחרי הכל, הם זוכרים היטב את אמרסון שאמר "בנה מלכודת עכברים משופרת, והעולם כולו יתדפק על דלתך". תפקידי הוא לומר לך כאן ועכשיו שאם אתה מאמין לאמרה זו, נועדת לכישלון. האמת היא שמוטב לשווק באגרסיביות מלכודת-עכברים ממוצעת, מאשר לבנות אחת מעולה ולחכות לטלפונים.
8.8
   
"
אני לא ממש אוהב לדבר על כסף, כל שאני יכול לומר זה שהאל הטוב כנראה רצה שיהיה לי אותו.
8.8
 
"
את רוב הכסף מבזבזים בניסיון לקנות זמן - כדי לעשות כסף, איתו משלמים על כל הדברים שחושבים שצריך כי ישנו הכסף.
{ מתוך הספר "אין לי מושג איך היא עושה את זה", מפי הדמות 'קיית רדי' }
6