- מציג ציטוטים 10 - 20 מתוך 30 בקטגוריית ביטויי אהבה
» סדר רשימה לפי:
"
לפני שאת הופעת, חיי היו כמו לילה בלי ירח. אפלים. בכל זאת היו כוכבים, נקודות אור וסיבה. ואז חצית את שמיי כמו מטאור. לפתע, הכל בער, הפך בהיר, התגלה יופי. כשנעלמת, שהמטאור נעלם אי שם באופק, הכל השחיר. שום דבר לא השתנה, אבל העיניים שלי היו מסנוורות מהאור. לא יכולתי לראות כוכבים יותר. ולכן לא הייתה יותר סיבה לכלום.
{ מתוך הספר "מולד הירח", מפי הדמות 'אדוארד קולן' }
9.6
 
"
אלוהים, הלוואי שלא היית קיימת בעולם אלא רק בי, ואף מוטב מזה, הלוואי שאני לא הייתי קיים בעולם כי אם רק בך. לבי אומר לי שאחד מאתנו מיותר כאן, ההפרדה לשני אנשים היא בלתי-נסבלת.
{ מתוך הספר "מכתבים אל פליצה" }
9.9
 
"
מגע ידיך כה מרפרף, כה מהיר, עד כדי כי איש אינו חושד בכוונת האהבה שבו המגע הזה מחזק אותי גם במפרך כל הימים.
8.5
 
"
השעות שאני מבלה בחברתך הן בעיניי גן מבושם, דמדומים עממים ומזרקה מתנגנת בהם.. את ורק את גורמת לי לחוש שאני חי... גברים אחרים, כך אומרים, ראו מלאכים, אבל אני ראיתי אותך, ובך די לי.
9.7
 
"
אהבתך היא נחמה בעת תוגה, שקט בעת הסערה, מנוחה בעת לאות, תקווה שעת ייאוש.
8.9
 
"
הייתי יכול למות למענך. האהבה היא אמונתי ואת עיקרה היחידה. את מפעימה אותי בעוצמה שאיני יכולה לה... איני יכול לנשום בלעדייך.
9.3
 
"
טוב לי להיות אני, טוב לך להיות אתה, אך טוב יותר לנו להיות אנחנו.
10
 
"
אנא הציעי תרופה שתעצור בעדי מלרעוד כמשוגע מרב שמחה כאשר אני מקבל וקורא את מכתבייך... הענקת מתנה לי, מתנה שכמותה אך לא חלמתי שאמצא בחיי אלה.
{ מתוך הספר "מכתבים אל פליצה" }
9.3
 
"
דברים רבים מצחיקים אותי. אבל הם מצחיקים פי כמה כשאני צוחקת יחד איתך.
10
 
"
לו יכולתי לכתוב את יפי עינייך ובבתי שיר למנות את סגולותייך; "כיזב המשורר", הדור הבא יאמר, "סגולות מלאך כאלה אין על פני האדמה".
9.7