- מציג ציטוטים 160 - 170 מתוך 213 בקטגוריית מתוך ספרים
» סדר רשימה לפי:
"
כל מה שקורה, קורה. כל מה שבעצם העובדה שהוא קורה, גורם למשהו אחר לקרות, גורם למשהו אחר לקרות. כל מה שבעצם העובדה שהוא קורה, גורם לעצמו לקרות שוב, קורה שוב. אבל זה לא אומר שכל זה קורה בסדר כרונולוגי דווקא.
{ מתוך הספר "לא מזיק ברובו" }
9.3
 
"
מן המפורסמות היא כי יש מספר אינסופי של עולמות, פשוט משום שקיים מרחב אינסופי של חלל שהם יכולים להמצא בו. על כל פנים, לא כל אחד מהם מיושב, ולפי כך חייב להיות מספר סופי של עולמות מיושבים. כל מספר סופי שנחלק באינסוף הוא בקירוב גבוה דיו - לא כלום - ועל כן אפשר לומר כי האוכלוסייה הממוצעת של כל הפלנטות ביקום היא אפס, מכן נובע כי אוכלוסיית היקום כולו היא גם כן אפס, וכי אותם אנשים שתפגוש מזמן לזמן הם תוצרים של דמיון מעוות ותו לא.
{ מתוך הספר "המסעדה שבסוף היקום" }
9.5
 
"
יותר מדי נשים צעירות נופלות לזרועותיו של הגבר הראשון שמעיר אותן לאחר מאה שנות שינה, למשל.
{ מתוך הספר "תרועת מוות" }
9.7
 
"
הלב הנסתר מאחורי מחסומים גבוהים נהפך לקרח.
{ מתוך הספר "כופרי חולית" }
- -
 
"
התפוצצויות הם דחיסות של הזמן. שינויים נצפים ביקום הטבעי, כולם נפיצים במידה זו או אחרת ומנקודת ראות זו או אחרת; אלמלא כן לא הייתם מבחינים בהם. רציפותו החלקה של השינוי, אם תואט די הצורך, תעבור מבלי שיבחינו בה צופים שמרחב הזמן/המעקב שלהם קצר מדי. לכן, אני אומר לכם, אני ראיתי שינויים שאתם לא הייתם מבחינים בהם בכלל.
{ מתוך הספר "כופרי חולית" }
- -
 
"
ברובה, המשמעת היא משמעת סמויה, המיועדת לא לשחרר אלא להגביל. אל תשאלו "למה". הישמרו מפני "כיצד". "למה" מוליך בהכרח לפירכה. "כיצד" לוכד אתכם ביקום של סיבה ומסובב. זה כזו מתכחשים לאינסופי.
{ מתוך הספר "כופרי חולית" }
7.5
 
"
היקום הוא כפי שהוא משום שהמאמין בחר לראותו כזה.
{ מתוך הספר "כופרי חולית" }
10
 
"
המבחן העילאי - לראות את הטוב ברע ואת הרע בטוב.
{ מתוך הספר "כופרי חולית" }
- -
 
"
הרחק בערפיליו הקמאיים של הזמן הקדום, בימיה המפוארים והמהוללים של האמפריה הגלאקטית הקודמת, היו חיים פראיים, עשירים ובעיקר, פטורים ממס.
{ מתוך הספר "מדריך הטרמפיסט לגלקסיה" }
9.1
 
"
מה שקורה פעם אחת אינו יכול לקרות שוב. אבל מה שקורה פעמיים, יקרה גם בפעם השלישית.
{ מתוך הספר "האלכימאי" }
9.6