- מציג ציטוטים 50 - 60 מתוך 192 בקטגוריית הומור חריף
» סדר רשימה לפי:
"
ביקב אחר עמדתי ליד כמה בחורים - כולם לבטח בני פחות מ-22 - שטעמו יין עם הבעות פנים רציניות לחלוטין, ושאלו את אחד מעובדי היקב שאלות כמו "האם שנת 93' היתה שונה טובה בשביל הקברנה?" רציתי לנער אותם ולצעוק 'מה לא בסדר איתכם?! כשאני הייתי בגילכם הייתי שותה בירת "סאנשיין פרימיום" ב-2.39 דולר לשישיה, שכל מה שהיה כתוב לה על התווית זה "עשוי ממרכיבים"!'
9.5
 
"
כשאתה מוצא יקב שאתה אוהב, אתה נכנס פנימה כדי לעסוק בפעילויות הקשורות ליין, שהן בעיקרן: א) לטעום יין, ו- ב) לנסות לאמץ הבעות פנים מהורהרות כדי להיראות כאילו יש לך שמץ של מושג בנוגע למה שאתה טועם.
9.5
 
"
לא מזמן קיבלתי מכתב מאיזה מדען שאמר לי שהוא והחברים החוקרים שלו עובדים על פיתוח מערכת שתשגר מרגריטות קפואות דרך קווי טלפון רגילים. אני חושב שאני מדבר בשם העם האמריקאי כשאני אומר "אתרו את המדענים האלה, ותנו להם מענק ממשלתי ענקי!
7.9
 
"
לפני שנים, בזמן נהיגה, היית מבזבז המון זמן בכל מיני דברים חסרי-תועלת כמו להאזין לרדיו, או לשים לב לכביש. היום, כשיש לך טלפון סלולרי, אתה יכול להקדיש את הזמן ואת תשומת הלב לשיחות מועילות.
7.8
 
"
בשנת 1879, בחור צעיר בשם תומאס אלווה אדיסון ניסה לפתח מקור אור חדש. יום אחד, בעודו מתעסק במעבדה עם כמה חוטי-להט, הלמה בראשו לפתע מסקנה מרעישה: ניתן לסדר מחדש את האותיות ב-"תומאס אלווה אדיסון" וליצור את המשפט "אני סוס הודי לא מת". זה דיכא אותו כל כך - אז הוא המציא את הפונוגרף, כדי שיוכל להקשיב לתקליטים של בי בי קינג.
5.9
 
"
ניוטון נאלץ להתפשר על גילוי חוק הכבידה שאומר: "כל עצם ייפול בתאוצה של כ-9.8 מטרים לשנייה בריבוע, ואם העצם הזה הוא במקרה הארנק שלך, הוא יעשה כל שביכולתו כדי לנחות בתוך שירותים ציבוריים".
8.8
 
"
ב-1969 פרשתי מנשים ומאלכוהול. אלה היו עשרים הדקות הגרועות בחיי.
9.5
 
"
כשאני רוצה להעיר את אמא שלי, אני עושה את זה בשקט בשקט, כדי שהיא לא תתעורר.
9.1
 
"
אי אפשר לעבור את מהירות האור, וזה לבטח לא רצוי, כי הכובע עלול לעוף.
8.6
 
"
אני לא מאמין בעולם הבא, אבל ליתר ביטחון אני לוקח איתי תחתונים להחלפה.
9