- מציג ציטוטים 60 - 70 מתוך 188 בקטגוריית סטנד אפ
» סדר רשימה לפי:
"
מתי שמדברים על דורבנים זה תמיד בקשר לקוצים. "אוי, יש לו קוצים. תיזהרו!", אבל אני רוצה לדעת דברים אחרים, כמו האם הם שחיינים טובים? איך דורבן שורד במים? האם הם חברותיים? איזה תחביבים יש להם? מה יקרה אם אני יזרוק מרשמלו על אחד, ואז יעשה אותו על האש? אז דורבנים הם לא רק קוצים, הם גם כמו שיפודים.
8
 
"
אלה שרואים את הכוס כחצי מלאה נחשבים אופטימים. סבבה... רק לא כדאי שנהיה יותר ספציפים בקשר לתוכן הכוס? אם זה כוס חרא, אני רוצה אותה חצי ריקה כי אני לא אוהב חרא, אז כאופטימי אני אומר "סבבה.. חצי כוס ריקה מחרא."
8.9
 
"
אני שונא דלתות כבדות, כי מתי שיש דלת כבדה צריך שיהיה שם שלט "אזהרה: אתה תראה חלש.... עכשיו!"
8.8
 
"
ראיתי דלת עם שלט שהיה כתוב עליו "יציאה בלבד", אז נכנסתי וניגשתי לבחור שעבד שם ואמרתי לו "יש לי בשורות טובות! זלזלתם ביכולות הדלת שלכם!"
8.9
 
"
הזמן הקל ביותר להוסיף קללה לכאב הוא כשאתה חותם למישהו על הגבס "אתה שמוק!", "מגיע לך!", "אני גם מצטער ששברתי לך את הרגל!", "זין!"
8
 
"
אני אוהב לעמוד ליד הכספומט וכשמישהו מכניס את הקוד הסודי שלו. אני אומר "הצלחתי!" ובורח.
9.3
 
"
הנשיא ג'ורג' בוש אמר היום שעוקבים אחריו. הוא אמר שלכל מקום שהוא הולך, אנשים עוקבים אחריו. לבסוף, מישהו אמר לו: "אדוני, אלה אנשי השירות החשאי."
8.7
 
"
פסיכולוג קנדי מוכר קלטת וידאו שמלמדת איך לבדוק את האיי-קיו של הכלב שלך. ככה זה עובד: אם אתה מבזבז 12.99$ על הקלטת, הכלב יותר חכם ממך.
9.9
 
"
עיתון רפואה מניו אינגלנד מדווח ש-9 מתוך 10 רופאים חושבים ש-1 מתוך 10 רופאים הוא אידיוט.
8.9
 
"
הנשיא בוש הופיע עם ארנלוד שוורצנגר בארוע תעמולתי גדול. רק בקליפורניה, יכולים מושל שמדבר גרמנית ונשיא שבקושי מדבר אנגלית לנסות להסביר את עצמם לקהל שמדבר בעיקר ספרדית.
9.1