- מציג ציטוטים 40 - 50 מתוך 188 בקטגוריית סטנד אפ
» סדר רשימה לפי:
"
אני אומר "חיה ותן לחיות". זה המוטו שלי. מי שלא יכול לחיות איתי - אני לוקח אותו החוצה ויורה בבן זונה. זו פילוסופיה מאוד פשוטה, אבל היא עובדת במשפחה שלי.
9.3
 
"
אני חושב שגרפיטי הוא מלא תשוקה. תמיד אומרים "בוש מסריח", "יו-טו מלכים". אני רוצה לעשות גרפיטי אדיש, "צעצוע של סיפור 2 היה בסדר."
{ מתוך השיר "Personal Information Waltz", מתוך המערכון "These Are Jokes" }
9.1
 
"
הקטע עם "נצנצים" הוא שברגע שהם נוגעים בך תהיה בטוח שזה ישאר עליך לעולם. נצנצים הם ההרפס של האמנות.
9.3
 
"
לדעתי יהיה מגניב לכתוב מכתב מאיים במחשב וה-"סיכה" הייתה קופצת ואומרת "נראה שאתה כותב מכתב מאיים, צריך עזרה? כדאי להשתמש בשפה יותר מאיימת, תקבל הרבה יותר כסף."
8.4
 
"
דרך טובה להתחיל שיחה היא לשאול "מה הצבע האהוב עליך". דרך טובה לסיים שיחה היא לשאול "מה הצבע האהוב עליך... בבני אדם?"
9
 
"
אם מישהו שואל אותך אם אתה רגיש לדגדוגים זה לא משנה מה אתה עונה, הם עומדים לגעת בך בכל זאת. אם אתה רגיש ואתה לא רוצה שיגעו בך, כדאי שתאמר משהו כמו "יש לי שלשול. וכן... אני רגיש."
9.5
 
"
אני אוהב משחקי מחשב אבל הם מאוד אלימים. אני רוצה לעצב משחק מחשב שבו צריך לטפל בכל האנשים שנורו במשחקים האחרים. "מה אתה משחק?" "'בית חולים עמוס מאוד' בבקשה תעזוב אותי בשקט, אני מטפל במישהו שנורה 57 פעמים בראש."
9.3
 
"
אני תקוע במצב מוזר כי אני אוהב קשת בענן, אבל אני לא הומו. אז אני שם חולצה עם הדפס קשת בענן ומתחת אני כותב "לא הומו". אבל אני לא נגד הומואים כי אז מתחת לזה אני צריך לרשום "אבל תומך". אני פשוט חושב שזה מוזר שקבוצה מסויימת השתלטה על אור שבור. חמדני מצדכם הומואים.
9.1
 
"
איך להיות סלקטור? א. תהיה בן זונה. ב. תעמוד מחוץ לדלת.
8.1
 
"
חיות שאני יכול ליצור מבלון: נחש, תולעת, צלופח וכלב שעבר תאונה.
9.5