- מציג ציטוטים 10 - 20 מתוך 188 בקטגוריית סטנד אפ
» סדר רשימה לפי:
"
"ברק אובאמה" בנאדם, אדם שחור עם שם שחור. אני יודע שזה לא שחור כאן, אבל בארה"ב זה השם הכי שחור שאפשר לקבל! זה נמצא ממש ליד "טקימביי מטמבו". אם השם שלו היה "בוב ג'ונס" היה לוקח שבועיים או שלושה שבועות כדי להבין שהוא אדם שחור, אבל ברגע שאתה שומע "ברק אובאמה" אתה מצפה לראות כושי עם חנית עומד מעל אריה מת. אתה מצפה לראות את נגן הבס מלהקת "הקומודורס" יוצא החוצה. אני לא מדבר על ליונל ריצ'י, אני מדבר על הכושי המשוגע שמאחוריו.
8.4
 
"
פחות או יותר בכל מקום באולימפיאדה האחרונה הייתה אבקה לבנה. זו הייתה בעיה גדולה. כלבי-החיפוש, שקיבלו הוראה למצוא אנתרקס, אמרו אחד לשני: "לא, תלך אתה, תלך אתה!" כלבים מסכנים... הם חיפשו אנתרקס וקוקאין. ואז בסוף היום בכלוב שלהם אתה שומע אותם אומרים "אני לא מצליח לטעום את התחת! אני לא יודע למה!"
8.8
 
"
קנדה היא כמו עליית הגג מעל מסיבה מגניבה באמת: "תנמיכו את הרעש, אה!"
9.2
 
"
אתה יוצא לבר ורואה בחורה לבושה טוב. אתה חייב לומר לה משהו. "איזה ציצים!" אתה אומר. היא שומעת, מסתובבת אלייך עצבנית ואומרת: "היי היי, זה שאני לבושה ככה, לא הופך אותי לזונה." האמת שהיא צודקת, אז ניקח מקרה אחר.

תדמיינו אותי, דייב שאפל הקומיקאי, מסתובב סתם ככה ברחוב במדים של שוטר. מישהו עלול לרוץ אליי ולומר "אדוני השוטר! טוב שאתה פה, בוא יש בעיה... מהר!" ואני אומר לו: "היי היי, זה שאני לבוש ככה, לא הופך אותי לשוטר". הבנתם? אז אולי את לא זונה... אבל את בהחלט לובשת מדים של זונה.
{ מתוך הסדרה "המופע של דייב שאפל" }
9.5
 
"
אני מוכרח להגיד לכם את האמת, אנשים. כשמדובר בבולשיט - בולשיט ענק ברמת ליגת העל - אתם חייבים לכבד את אלופת כל הזמנים של הבטחות הכזב והטענות המוגזמות: הדת. זה סיפור הבולשיט הגדול ביותר שסופר אי פעם, בלי תחרות. תחשבו על זה: הדת הצליחה לשכנע אנשים שיש אדם בלתי נראה שחי בשמיים ומסתכל על כל מה שאתה עושה, כל דקה בכל יום. ולאדם הבלתי נראה הזה יש רשימה מיוחדת של עשרה דברים שהוא לא רוצה שתעשה. ואם אתה עושה משהו מעשרת הדברים האלה אז יש מקום מיוחד, מלא באש ועשן ועינויים וייסורים, שהוא ישלח אותך אליו כדי שתסבול ותבער ותיחנק ותצרח ותבכה לנצח נצחים עד סוף כל הזמן.

אבל הוא אוהב אותך.

הוא אוהב אותך. הוא אוהב אותך, והוא צריך כסף. הוא תמיד צריך כסף. הוא כל יכול, כל יודע וכל חכם - ואיכשהו, הוא פשוט לא מצליח להתנהל עם כסף. הכנסייה מקבלת מיליארדי דולרים, היא לא משלמת מיסים, והיא תמיד צריכה עוד קצת. עכשיו, מה אתם אומרים על זה בתור סיפור בולשיט טוב? הולי שיט.
{ מתוך המופע "כולכם חולים" (1999) }
9.2
 
"
קבוצת צופים מורכבת מ-12 ילדים קטנים שלבושים כמו שמוקים והולכים אחרי שמוק אחד גדול שלבוש כמו ילד.
9.5
 
"
אנשים אומרים לי שישו לא היה יהודי! בטח שהוא היה יהודי. בן שלושים, רווק, גר עם ההורים. בחייכם! עובד בעסק של אבא שלו, אמא שלו חשבה שהוא מתנה מאלוהים, הוא יהודי, וזהו. זו מסורת עתיקה.
9.1
 
"
ישו היה בן יחיד, תודה לאל! מי ירצה להיות ג'רי, האח של המשיח? זו עבודה קשה. "קדימה, ג'רי אנחנו יורדים לחוף." "כן, אמא! ישו ילך על המים, יאכיל את כולם, ירפא אותם ויאסוף עדה שלמה של מאמינים ואני אשב לי עם פריחה וחול בתחת." אני משער שבגיל 30 הוא היה מוצא את עצמו שיכור באיזה באר: "כן, אני ג'רי קרייסט! כן... יש כאלה שעושים את דבריי! בוא הנה, ספוט! ארצה! רואים?"
9.1
 
"
מאמר שפורסם לאחרונה בניו-יורק טיימס מצטט חוקרי קוראן שמתקנים את התרגום המקורי. התרגום המדויק הוא לא "71 בתולות שחורות שיער", אלא "71 צימוקים צלולים כבדולח". הבדל מזערי בפרשנות, באמת! זה כמו ש-"לא תרצח" זה בעצם "לא תלבש חצאית".
9.1
 
"
פעם אבטחה בשדות התעופה הייתה פשוטה יותר. "ביפ!" "בסדר, תעלה למטוס. מה זה? אקדח. אוקיי, תעלה למטוס!" יכולת לשאת סכין של 10 סנטימטר על המטוס. עכשיו אי-אפשר לקחת אפילו קוצץ-ציפורניים. מה בדיוק הבעיה? מה הם מפחדים שנעשה? "קדימה! המטוס שלי עכשיו, או שהכלבה הזאת מאבדת ציפורן! יש לי פצירה! אני יכול להיות מעצבן!"
9.2