- מציג ציטוטים 20 - 30 מתוך 73 בקטגוריית בינו לבינה
» סדר רשימה לפי:
"
אתה בצרות אם היא אומרת לך שיש לך רק דבר אחד בראש - ואתה לא מצליח להיזכר מה זה.
8.9
 
"
נישואים הם דבר כה קשה. נלסון מנדלה התגרש. נלסון מנדלה בילה 27 שנים בכלא דרום אפריקאי. הוכה ועונה במשך 27 שנים, ועשה זאת ללא שום בעיה. ביצע עבודת פרך ב-45 מעלות חום במשך 27 שנים, בלי שום בעיה. יצא מהכלא אחרי 27 שנות עינויים, בילה ששה חודשים עם אשתו, ואמר: "אני לא יכול לסבול את החרא הזה יותר!"
9.4
 
"
תפסת פעם את אישתך מתבוננת בך, אך לא אומרת כלום? בדמיונה היא אומרת לעצמה: "איך הגעתי להיות עם הממזר המכוער הזה? אלוהים, הממזר הזה מכוער, וטיפש... היה לי איש טוב ופיקששתי... לעזאזל, אלוהים, הרוג את הגבר שלי, הרוג אותו בבקשה... הרוג אותו כל עוד אני נראית טוב מספיק כדי לתפוס משהו חדש... בבקשה, הרוג את הממזר הזה עכשיו... הכה בו, הכה בו, אם אתה שם אלוהים, הכה בממזר הזה למוות!"
7.4
 
"
אינך יכול לגרום לאישה אושר. זה בלתי אפשרי. לא פגשתי אישה מאושרת מימי. נשים תמיד מתלוננות על משהו. נשים אוהבות להתלונן. נשים שומרות דברים על מנת להתלונן עליהם. "הוא לא יודע שאני יודעת, אבל אני אשמור את זה כדי להתלונן בחודש הבא."
8.6
 
"
אנשים אומרים שאיננו יכולים לאפשר נישואים חד-מיניים, כי נישואים זה מוסד קדוש. זה מתרחש בכנסייה. זה קדוש... לא נכון! נישואים אינם קדושים! לא באמריקה. לא במדינה הצופה בתוכניות כמו "מי רוצה להתחתן עם מליונר" ו-"הרווק", ו-"הרווקה", ו-"מי רוצה להתחתן עם גמד". לגייז ישנה הזכות להיות אומללים כמו כל אחד אחר. מייקל ג'קסון התחתן. אז עד כמה קדוש המוסד הזה יכול להיות?
9.3
 
"
חברים, אם הכנסתם אשה להריון, מותר לכם לומר רק שני דברים. האפשרות הראשונה היא "אני לא מאמין שאת בהריון! אני כל כך מאושר!" והשנייה היא "אני לא יכול לחכות שתלדי כבר, אני אוהב אותך כל כך..." זה בסדר, ואם אתם לא רוצים לומר זאת, עומדת בפניכם אפשרות אחת נוספת: האישה נכנסת אל החדר, אומרת לכם שהיא בהריון, אתה מביט לה ישר בעיניים, ואתה אומר: "אז מה את רוצה לעשות?"
7.6
 
"
אין לי שום דבר נגד חשפניות. מישהו חייב לעשות זאת. מישהו חייב לקחת על עצמו את האחריות העצומה הזו שהחשפניות נוטלות. מישהו חייב לבדר את הגברים הנשואים של אמריקה. מישהו חייב לעשות זאת. אשתך תטפל בך, אבל היא לא תבדר אותך... אתה מביא לאשתך עקבים שקופים, והיא: "מה זה הזבל הזה לעזאזל? תעיף את זוהמת הזונות הזו מהבית שלי, ושטוף את ידיך כדי שנוכל לאכול."
9.3
 
"
יש מעט מאוד עצות במגזינים לגברים, מכיוון שגברים לא חושבים שקיים משהו שהם לא יודעים. נשים כן. נשים רוצות ללמוד. גברים, לעמת זאת, חושבים, "אני יודע מה לעשות, רק תראו לי מישהי ערומה".
9.3
 
"
לפעמים אתה פוגש מישהי ובטוח שהייתם נאהבים בגלגול הקודם. לאחר שבועיים, אתה מבין למה לא שמרת איתה על קשר אלפיים שנה.
9.8
 
"
אני מוריש את כל רכושי לאישתי בתנאי שהיא תתחתן מחדש מיד. כך יהיה לפחות אדם אחד שיצטער על מותי.
10