- מציג ציטוטים 1 - 10 מתוך 98 בקטגוריית עבודה
» סדר רשימה לפי:
"
אם לא תפנה לעצמך זמן למנוחה, בשלב מסוים תאלץ לפנות זמן למחלה.
9.7
 
"
איך לעזאזל יכול אדם להנות מלהתעורר ב-6:30 בבוקר על ידי שעון מעורר, לזנק מהמיטה, להתלבש, לאכול בכח, לחרבן, להשתין, לצחצח שיניים ולסדר את השיער, אז להילחם בפקקים כדי להגיע למקום שבו אתה בעצם מרוויח כסף עבור מישהו אחר ועוד נדרש ממך להיות אסיר תודה על ההזדמנות לעשות זאת?
{ מתוך הספר "פקטוטום" }
10
 
"
אתה משתוקק לעבודה, לחיים מלאים תוכן, והנה הרגשה לך, שידיך ורגליך חבושות וקשורות ואין לך לעשות דבר. אבל אני מחשיב את האישיות והכרה פנימית לי, כי דברים רבים תלויים בכל איש ואיש בעצמו. וצרוף זה של הכרתי הפנימית המוצקה ומצב נפשי בזמן הזה מבדחני ומרגיזני גם יחד.
{ מתוך הקובץ "מחיי יוסף טרומפלדור - קובץ מכתבים וקטעי רשימות" }
5.7
 
"
הוא חיטט ביערות ובערמות אשפה, אסף ראשי שיבולים שנפלו בסתיו - כל אלה היו דרכים מכובדות להשיג ארוחה, והן דרשו עבודה וזמן. מי שגונב ומקבץ נדבות - כך אמר איש עגור - הוא נחות מכלב: "העבודה מעניקה לאדם כבוד, הגנבה לוקחת אותו ממנו".
{ מתוך הספר "כד החרס השבור" }
7.2
 
"
הלאות הגדולה ביותר שלנו מקורה בעבודה שטרם עשינו.
{ מתוך הספר "הרהורים על המצב האנושי" }
10
 
"
תנוח בידיעה שעשית טוב, ותן לאחרים לדבר כרצונם.
9.7
 
"
כל הכאבים מלבינים בכותנה הנפתחת.
{ מתוך השיר "בס בבלון" }
9
 
"
אלוהים ברא אותנו אך ורק כדי שנהיה מבסוטים, אבל לא מצא דרך לעשות זאת בלי לתת לנו קשיים, שכן אם יהיה לנו הכל בלי מאמץ, איך נהיה מבסוטים?
{ מתוך הספר "קציצות" }
9.8
 
"
חזרי לישון עכשיו, וונג-מו. ואתה, האדון האן- העייפות שלך בולטת לעין. לא תועיל לנו אם תחלה. כפי שאנדרו אומר שוב ושוב- עלינו להמשיך לעשות כל מה שאנחנו יכולים בלי לפגוע ביכולתנו להמשיך לעשות זאת.
{ מתוך הספר "קסנוסייד", מפי הדמות 'ג'יין' }
6.4
 
"
אני אוהב את העבודה. היא מקסימה אותי; אני יכול לשבת במשך שעות ולהתבונן בה.
{ מתוך הספר "שלושה בסירה אחת" }
9.6