- מציג ציטוטים 10 - 20 מתוך 115 בקטגוריית מחשבים וטכנולוגיה
» סדר רשימה לפי:
"
חינוך למדעי המחשב לא יכול להפוך אף אחד למתכנת מומחה יותר מאשר לימוד על מברשות וצבעים יכול להפוך מישהו לצייר מיומן.
8.5
 
"
אם תזרוק ספר חוקים על מתכנת גרוע תקבל מתכת גרוע עם חבורה במקום שבו פגע הספר.
7
 
"
תהליך יצירת תוכניות עבור מחשב דיגיטלי הוא אטרקטיבי במיוחד, לא רק משום שהוא יכול להיות מתגמל מבחינה כלכלית ומבחינה מדעית, אלא גם בגלל שזה יכול להיות חוויה אסתטית ממש כמו שירה או מוסיקה.
8
 
"
טכנולוגיה מארגנת את העולם כך שלא נצטרך לחוות אותו בעצמנו.
{ מתוך הספר "הומו פאבר" }
8.8
 
"
מנהלי הפרוייקטים הטובים ביותר של דארפ"א (DARPA), אני נשבע, הם סופרי מדע-בדיוני.
{ מתוך מגזין ''ניו סיינטיסט'' (ה-11 בנובמבר, 2009) }
10
 
"
המעבר מעיצוב המוצר אל עיצוב החוויה - זה שכולם מדברים עליו - הוא חשוב מאוד לדעתי. עיצוב השירות והחוויה מרחיק אותך, לעת עתה לפחות, מהדברים הבסיסיים יותר, ובמקום הוא גורם לך לנסות להבין בני-אדם ואת הצרכים שלהם. אישית, אני מאמין שמומחי טכנולוגיה ומהנדסים שואבים הרבה יותר מוטיבציה כשהם מייצרים משהו בעל-ערך עבור בני-אדם, מאשר מהתקדמות הטכנולוגיה. הם חושבים, "אנחנו הולכים לעצב שירות או חוויה שאנשים באמת רוצים או צריכים, וזה הולך לשנות את החיים שלהם." זה נותן להם מוטיבציה להפיק מעצמם את הטוב ביותר, לקחת את הטכנולוגיה רחוק יותר, לעבוד קשה יותר, או לצאת מעורם כדי לעשות משהו חדשני, כי יש להם אמפתיה גדולה יותר עבור האדם שהם מעצבים את החוויה עבורו.
8
 
"
כיום ברור להחריד שהטכנולוגיה שלנו עלתה על כושרנו לאנושיות.
9.7
 
"
לא היה מחשב מרכזי ש"שלט" באינטרנט, ולא רשת אחת בה הפרוטוקולים האלה עבדו, ואפילו לא ארגון ש-"ניהל" את האינטרנט. האינטרנט לא היה "משהו" פיזי שהתקיים ב-"מקום" כלשהו, אלא "מרחב" שבו מידע יכול להתקיים.
7.7
 
"
החיים יהיו מאושרים יותר עבור המשתמש המקוון, משום שהאנשים איתם יהיה מסוגל לתקשר לעתים קרובות ייבחרו בגלל מטרות ותחומי-עניין משותפים, יותר מאשר בשל סמיכות של יד-המקרה.
{ מתוך הספר "המחשב כאמצעי תקשורת" }
8.3
 
"
אנו רוצים להדגיש משהו מעבר למסירה חד-צדדית: את החשיבות ההולכת וגדלה של הבנייה המשותפת, את האספקט המחזק הדדית של תקשורת - החלק שמעבר ל-"עכשיו שנינו יודעים עובדה שקודם לכן רק אחד מאיתנו ידע". כשמוחות משתפים פעולה, רעיונות חדשים נולדים. אנו רוצים לדבר על האספקט היצירתי של תקשורת.
{ מתוך הספר "המחשב כאמצעי תקשורת" }
9.2