תצוגת הודעה מלאה

ציטוטים ליום שישי

מאת: אלירון, 02.07.2010 | 06:02

"איך לעזאזל אפשר להשתמש בסקס כדי להשיג את מה שאנחנו רוצים? הרי מה שאנחנו רוצים זה סקס." (מתוך "פרייז'ר") "הבה נרים כוסית לחיי מדינת בוליביה." (ר. רייגן, בברזיל) "כשהיא שכבה לה כך בזרועותי, שמעתי קול בראשי: "תרגע, אתה לא הרופא הראשון ששכב עם מטופלת שלו." אבל קול אחר לא הניח לי:"הווארד, אתה וטרינר". (דיק ווילסון) שיחה בין שחקן כדורסל לשופט: -אתה יכול לתת לי טכנית על משהו שאני חושב? -לא -אז אני חושב שאתה אפס. (עופר שלח) "מוות, זו הפעם היחידה בחיים שפרוטקציה לא עוזרת." (לא ידוע) "סיפור חייה של אישה: בגיל 7 מספרים לה סיפור כדי שתיכנס למיטה, בגיל 17 מספרים לה סיפור כדי להכניס אותה למיטה, בגיל 27 היא לא עושה סיפור מלהיכנס למיטה, בגיל 37 מספרת סיפור כדי להיכנס למיטה, ובגיל 47 מספרים לה סיפור כי לא רוצים אותה במיטה." (אנונ) "למה לריב, אם בשקט אפשר להכניס חוקן?" (לוי אשכול כשהיה רה"מ היה אומר את זה, בדרך כלל על בן-גוריון) "הבנק ילווה לכם כסף, רק אם תוכיחו שאתם לא צריכים אותו." (שלמה בראבא) "אתן תאומות זהות כבר שלושים שנה." (אורנה דץ, מראיינת זוג תאומות) "אני לא מאמין באלוהים! אני רק סומך עליו..." (אנונ.) - באדיבות שולמית "מדענים גילו לאחרונה משהו שיכול לעשות עבודה של 5 גברים: אשה." (אנונ.) - באדיבות אנה "בעיתון יש רק חלק אחד נכון: התאריך." (אלון מזרחי) "כולם עושים טעויות - בגלל זה יש מחק על העפרון." (מתוך משפחת סימפסון)

שרשור ההודעה המלא

"בין המרכאות" - כל הזכויות שמורות ©